Návštěvní kniha

Nová zpráva  sbalit

<< novější starší >>
Od: Martin The Cell - 23:45/30.5.2010

Hi Pawel, thanks!
The festival in Rawa was a great event. It was our first time in Poland and we really enjoyed it.. We are planning some more gigs in Poland. Check our website or facebook for more info.

email
Od: Pawel - 15:42/29.5.2010

After yesterday\'s concert in Rawa Mazowiecka i became your fan. I\'ve never heard your band before and I\'m impressed. There are not many southern rock bands and you are great. I wish you a lot of success and please visit Poland more often. CD is realy good and I\'m looking forward to the next one.

email
Od: Martin The Cell - 10:15/10.5.2010

Milý Milane, díky.. to je dobře že nám naši kolínští rozumějí :) V sobotu na letišti to byla výborná akce.

email
Od: Martin The Cell - 9:49/10.5.2010

Ahoj Rasťo, som rad, že nás počuvajú aj bratia :) CD můžeš objednat přes náš web. Sleduj naše koncerty a když budem hrát někde poblíž, tak přijeď. I když na Slovensku zatím moc koncertů nemáme.. takže snad Morava? :)

email
Od: gibson60 - 12:56/9.5.2010

zdravím včera jsem vás slyšel v Kolíně ješte dnes se zb toho nemohu vzpamatovat naprosto skvělé dík Milan

email
Od: Hanule Dundrle - 11:15/8.5.2010

Ahoj Leoši, DĚKUJI za odpověď !!!! .... uuuuž to tu poslouchám ...... A jestli jsi to Ty - co jsem za Tebou měla v Brodě poslat Tomáše na pivo, tak : Já ho poslala - jestli dorazil, nevím :-) MĚJ/TE SE MOC HEZKY a AŤ TO ŠLAPE!!! Hanka www.hankadundrova.cz

www
Od: Olgy - 9:43/8.5.2010

Ahoj. Počul som vás a o vás v rádiu Devín v relácii Bluesnenie. Spominali tam že ste boli predkapela Shemekie Copeland. Keďže sa mi strašne páčili vaše skladby,čo zahrali (Blues never Stop a názov druhej si nepamatám,ale bola úžasná),chcem sa spýtať,či sa dá zohnať vaše CD aj na Slovensku,alebo len prostredníctvom vašej stránky.Lebo po tom čo som počul mate ďalšieho fandu. Držím palce.
Ahoj Rasťo

email
Od: Leos - 22:41/6.5.2010

Ahoj Hanule Dundrle :-) Tak tu písničku, co máš na mysli (jmenuje se \"Když láska přijde do města\" 5 , promiň \"When love comes to town\") na CD nenajdeš 6 Bojím se, že s Tomášem a Vlaďkou ani na žádný živý nahrávce a teď už to nedoženeme. Zkus se podívat, jak ji zpíval Jonny Lang s Joss Stone a nebojím se říct, že Tomášova a Vlaďky verze byla podobně skvělá.
Jinak se měj krásně někde na pěkný akci.....

www
Od: Hanule Dundrle - 13:07/6.5.2010

Mám dotaz : Je na vašem CD také píseň, kterou zpívá Tomáš - váš /dnes už asi bývalý(??)/ klávesák ???? ....V zájmu úspory času bych si klikla rovnou na tuto MP3 ukázku - Nic proti vašemu skalnímu zpěvákovi - ale jeho jsem již slyšela, Tomáše nikoliv..... a prý to stojí za to .... Díííky moc za příp. odpověď - Hanka D. / ta z Mostu ;-)

www
Od: Milan 1202 Station - 7:32/30.4.2010

Zdař Celníci...chtěl bych vás pozvat na 3.5. do Kainu na náš koncert s kapelou Lokomotiva Planet..určitě si to užijete..díky

www
<< novější starší >>